Avertiss Exclusive Emlak Acentesi, Girne, KIBRIS / KKTC
ENGLISH

Proje Pazarlama

 
Bir ürün veya bir hizmet pazarlamak bir sanat icra etmekten farksızdır. Bunun için se pazarlanacak ürünün kime hitap ettigi, hitap ettiği pazardaki rakiplerine göre göreceli avantajları ve dezavantajları, fiyatlaması, zamanlaması, ürünün doğru kalitede olmasi ve tabii ki doğru şekilde pazarlanması pazarlama ve satış için gerekli en önemli olmaz sa olmazlardır.

Avertiss Exclusive Real Estate olarak markamızın en önemli özelliklerinden biri Kuzey Kıbrıs dinamik ve emlak piyasa şartlarını en doğru şekilde analiz ederken, çalışmalarımızdada uluslararası tecrübemizi ve birikimimizi bu şartlara en uygun tekniklerle buluşturabilmemiz, “Think Global act Local” prensibini doğru şekilde uygulayabilmemizdir. Avertiss Exclusive KKTC gayrimenkul ve yatırım sektöründe ki satır aralarını okumak için uluslararası öğretileri ada eksenine adapte edebilmiş yegane emlak şirketidir. Pazarlama konusunda her zaman en son teknoloji, gelişme ve yöntemleri takip ederken bunları en doğru şekilde Kuzey Kıbrıs’a adapte eder ve en etkili sonucu alacak yöntemleri kullanabilmek yukarıda özetlediğimiz sanatin tam manasıyla icrasıdir... Bir emlak ürününü pazarlarken prensibimiz o ürün için doğru hedef kitleyi belirlemek, bu hedef kitleye doğru pazarlama teknikleri ile erişmek ve satışı en kısa sürede gerçekleştirecek entegre pazarlama tekniklerini kullanmaktır.

Projenizi Neden Avertiss Pazarlamalı?

Avertiss kalıplaşmış ve sürekli tekrar eden bir pazarlama stratejisi değil, projenize özel hazırlanmış bir satış ve pazarlama stratejisi geliştirir. Bu strateji arazi alımı, rakip pazar analizi, proje danışmanlığı, pazarlama stratejisi, kampanya, partner banka tedariki, satış kapama ve satış sonrası hizmetleri vb. kapsar.

1- 15 Yıllık sektör, sayısız proje yönetimi, pazarlama ve satış tecrübesi ile KKTC gayrimenkul ve yatırım sektöründe ki güncel durum incelenerek detaylı piyasa analizi çıkarılır.

2- Kârlı bir yatırım için doğru bölge ve arsanın seçimi önemlidir. İlk adımı olarak karşılaştırmalı rakip pazar analizi yapılarak yatırımcılarımızın taleplerine ve yararlarına uygun seçenekler belirlenir ve belirlenen seçeneklerin güncel bilgiler doğrultusunda ayrıntılı fizibilite raporları çıkarılır.

3- Yerli ve yabancı yatırımcının alım trendleri, beklenti ve talepleri doğrultusunda projenin özellik ve detayları belirlenirken danışmanlık hizmeti sunulmaya başlanır. Bu kapsamda Avertiss’in mevcut müşteri veri tabanı, ortak çalışma yürüttüğü kurum ve kuruluşlar ile bilgi alışverişi aktif olarak kullanılır. Avertiss’in KKTC’deki en geniş sosyal ağ kanallarına sahip olmasının gücü ilk olarak burada devreye girer ve sosyal medyada potansiyel müşteri beklentileri ve geri dönüşleri alınarak analiz edilmeye başlanır.

4- Pazarlama stratejisinde yaratıcı, dikkat çekici ve sonuç odaklı planlama aşamasında Avertiss, Kuzey Kıbrıs’ın en fazla sayıda proje pazarlayan Emlak ve Yatırım Şirketi olmanın avantajını en iyi şekilde kullanır. Avertiss farklı özelliklerde, farklı lokasyon ve hacimlerde pazarladığı onlarca projeden aldığı güncel bilgi, pazarlama ve müşteri ağına sahip olmanın gücü ile proje için en kısa sürede en etkili pazarlama stratejisini ve uygulama alanlarını belirler.

5- Oluşturulan pazarlama planı satış-sonuç ilişkine ek olarak pazarlanan proje ve şirketin markalaştırma sürecini de kapsar. Pazarladığı projeleri adanın sayılı markaları haline getirmek kendi markamızın en temel ilkelerinden biridir.

6- Adanın en geniş sosyal ağ pazarlama altyapısına ve en yüksek pazarlama bütçesine sahip emlak şirketi olan Avertiss Exclusive pazarlama sürecini şirket standartları paralelliğinde sonuç odaklı şekilde yürütür.

7- Pazarlama sonrası operasyonları titizlikle takip edilir ve tekrar pazarlama evresinde (kiralamalar, tekrar satışlar) elde edilecek total kâr artışı hedeflenir.

Proje Pazarlama ve Detay Almak Icin:

Dengiz Kürşat

dengiz@dengizkursat.com
Ana Sayfa | Emlak | Projeler | Hakkımızda | A Takımı | Proje Pazarlama | Kıbrıs'ta Yatırım | Kıbrıs'ta Yaşam | Sıkça Sorulan Sorular | Franchise | Kariyer | Haberler | Portföy Fiyatlama | İletişim | ENGLISH