Avertiss Exclusive Emlak Acentesi, Girne, KIBRIS / KKTC
ENGLISH

Hakkımızda - Avertiss Exclusive Real Estate

Kurumsal

Avertiss Emlak KKTC


Hakkımızda


Avertiss Exclusive Real Estate Ltd. 15 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile Kuzey Kıbrıs’in en saygın Emlak Brokerlerinden Dengiz Kürşat tarafından kurulan Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek Kurumsal Gayrimenkul Pazarlama Franchiseıdır.

Dengiz Kürşat, 13 Temmuz 1976 Lefkoşa / Kıbrıs doğumludur. Orta öğrenimini Lefkoşa Türk Maarif Koleji’nde tamamladıktan sonra 1998 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesini, Mayıs 2000 yılında ise Amerika Birleşik Devletleri, Florida Eyaleti’nde bulunan University of Miami’de Double Major yaparak Marketing and Management Yüksek Lisans (MBA) yaparak High Honors derecesiyle mezun olmuştur.

Dengiz Kürşat iş hayatına 2000 yılında ABD’de başlamıştır. Netel Holdings Inc.’in alt kuruluşlarından Tel3.com’da çalışma hayatına başlayıp, günümüzün gözde mesleği Internet Marketing üzerine uzmanlaşmıştır. Hemen akabindeki yılda, iş ortaklarıyla Internet Marketing üzerine uzman yeni bir şirket kurmuş ve bu şirketin de ortaklarından olmuştur...

Çok başarılı bir çalışma döneminden sonra, Kuzey Kıbrıs’ta 2003 yılında yaşanan İnşaat patlamasını bir fırsat bilmiş ve Amerika’daki ortaklığını satarak adaya geri dönmüştür...

Kıbrıs’a geri döndükten sonra Golden Estate Agency Ltd. şirketini kurmuştur. 2003 yılı Ağustos ayında RE/MAX International ile Franchise anlaşmasını imzalayarak, Kıbrıs Adası’ndaki (Kuzey ve Güney) ilk RE/MAX Franchise ofisini açmıştır. İlk ofisin Girne’de açılmasını müteakip 2009 yılında ise Lefkoşa RE/MAX Franchise ofisini açmıştır.

Dengiz Kürşat, geçtiğimiz 15 yılı aşkın sürede Kıbrıs Gayrimenkul Sektöründe çok geniş tecrübeye ve bağlantılara sahip olmuştur. Özellikle Girne ve Lefkoşa bölgelerinde üst kalitede yaşam talep eden, A+ müşteri profiline yönelik lüks konut, arsa/arazi satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Başarıları gerek KKTC yerelinde, gerekse uluslararası arenada takdirle karşılanmış, RE/MAX Türkiye ve RE/MAX International tarafından çok çeşitli ödüllere lâyık görülmüştür.

2015 yılına gelindiğinde ise Dengiz Kürşat RE/MAX Franchise haklarını satarak bir çocukluk hayalini gerçekleştirmiş ve uzun yıllarda biriktirdiği tecrubeleri ve networkı sayesinde Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve tek Gayrimenkul Franchise markası Avertiss Exclusive Real Estate’i kurmuştur.

Avertiss Exclusive Real Estate çok kısa sürede örnek gösterilecek bir büyüme göstermiştir. Avertiss 2017 yılında Kuzey Kıbrıs’ın ilk ISO9001 belgesini almaya hak kazanmış, 2018 yılına geldiğimizde ise 30 u aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanına ulaşmış, Girne Merkez ofisine ek olarak da ilk Uydu Ofisini Lefkoşa Dereboyu’na açmıştır. Uluslararası standartlarda ama Kıbrıs şartlarına uygun emlak danışmanı eğitimlerini de kendi danışmanlarına yine kendi çatısı altinda verebilen Avertiss, Kuzey Kıbrıs dinamik ve piyasa şartlarını en doğru şekilde analiz ederken, çalışmalarında uluslararası tecrübe ve birikimi kullanarak “Think Global act Local” prensibini doğru şekilde uygulayabilmektedir. Yine Avertiss, Pazarlama konusunda her zaman en son teknoloji, gelişme ve yöntemleri takip ederken bunları en doğru şekilde Kuzey Kıbrıs’a adapte ederen Kıbrıs Pazarında ve en etkili sonucu alacak şekilde kullanabilmektedir..

Avertiss’te hedefimiz Kuzey Kıbrıs’in her noktasında emlak pazarlama ve satış hizmeti verebilecek bir organizasyon yapısına sahip olmaktır. Bunun için sistemimizi bu hedef doğrultusunda dizayn edip Kıbrıs’ın doğru noktalarinda şube ve franchise ofisler açmaya devam etmekteyiz.

Klasik %66 Hizmet Bedeli Paylaşımı Sistemimize ilaveten yenilikçi ve önü açık %73 Gold ve %80 Platinum Paylaşım sistemlerimiz ile sektördeki en kalifiye Gayrimenkul Danişmanlarının ihtiyaçlarına hitap edebilmekteyiz. Kuzey Kıbrıs Emlak Piyasasında buna ek olarak’ %100 Broker ve network desteği, Avertiss Jump Start Emlak Uzmanı Eğitim Programları ve Uydu Ofis gibi yenilikçi sistemlerimiz sayesinde bugün sektörün en çok bilinen ve takip edilen markalarından biri haline gelmiş durumdayız.

KKTC’ye ek olarak gerek Türkiye Cumhuriyeti gerekse Güney Kıbrıs’ta markalaşmasını tamamlamış olan Avertiss Kuzey Kıbrıs Franchise ağını tamamladıktan sonra bu piyasalarda da faaliyet gösterebilecektir.

Franchise olanaklari hakkinda daha detayli bilgi için: dengiz@dengizkursat.com

Dengiz Kürşat hakkında daha fazla detay ve iletişim için: www.DengizKursat.com

 

MisyonAvertiss Exclusive
misyonundan bahsederken kuruluş amacından bahsetmemiz gerekir.
Avertiss Exclusive
Kuzey Kıbrıs’ta alt yapı, teknoloji, yöntem, çalışma prensipleri, müşteri yönetimi ve memnuniyeti ile Dünya standarlarında hatta bunun bile ötesine geçebilecek bir marka yaratılabileceğini gösterebilmek üzere kurulmuştur. Misyonumuz Kıbrıs gayrimenkul ve yatırım sektöründe, sektöre yenilik kazandırarak geliştiren, dünyadaki güncel trend ve teknolojileri yakından takip ederek bunu yerel parametreler doğrultusunda en etkili şekilde uyarlayan, müşteri memnuniyeti ile fark yaratan bir marka yaratmaktır.
Avertiss Exclusive
markasını sadece Kıbrıs’ta değil uluslararası ölçekte de başarılara sahip olacak bir marka olarak konumlandırmaktır.

 

VizyonAvertiss Exclusive
olarak Emlak sektörünün Pazarlama, Yönetim, Değerlendirme, Fizibilite ve tüm yardımcı alt alanlar dahil A'dan Z'ye en güncel eğitimlerini veren Kuzey Kıbrıs’ın Emlak sektöründe en değerli markasını yaratmak ve bu markamızın uluslararası arenada da başarılı olmasını sağlamak.

“Think Global act Local” prensibini doğru şekilde sektörde uygulayabilmek ve bu doğrultuda pazarlama konusunda her zaman en son teknoloji, gelişme ve yöntemleri takip ederken bunları en doğru şekilde Kuzey Kıbrıs’a adapte etmek ve en etkili sonucu alacak yöntemleri kullanmak.

 

ISO 9001:2015 Kalite Belgemiz
Avertiss Exclusive
ülkemizde ISO 9001 belgesi almaya hak kazanan ilk emlak firması oldu.

ISO9001:2015 yolculuğu Şubat 2016’da başladı. Şirket direktörü Dengiz Kürşat’ın uluslar arası standartlarda bir yönetim sistemi üzerinde durduğundan dolayı ISO9001’in yeni versiyonu ile ilgili çalışma başlatıldı.

ISO 9001’in risk yönetimini de içeren 2015 revizyonu üzerinde gerek elektronik gerekse insan kaynağı olarak ciddi süreçlerden geçip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistem hazırladık. Önce dokümantasyon kontrolü ve denetimi, arkasından da uygulama denetimini geçip belgeyi almaya hak kazandık.

“EMLAK SEKTÖRÜNDE ISO9001:2015 ALMAYA HAK KAZANAN İLK FİRMAYIZ”

ISO 9001’in kuruluşlara sürekli bir iyileştirme mekanizması ve disiplin kazandırması ve ISO 9001 belgeli bir kuruluş olarak
Avertiss Exclusive
’in her problem bir iyileştirme fırsatı olarak görülür mentalitesinde ilerlemesini sağlamaktadır.

“PROBLEMİN BİR DAHA TEKRARLANMAMASINI SAĞLAMAK, ÇÖZÜMÜNDEN DAHA ÖNEMLİDİR”

ISO 9001'in KURUMA SAĞLADIĞI ARTILAR:
 • Çalışanların kalite bilincinde artış sağlanması
 • İşletmenin piyasa itibarında artış sağlanması (prestij)
 • Pazarlama faaliyetlerinde rakiplerden farklılık sağlanması
 • İşletmenin uluslararası geçerliliğe sahip bir kalite belgesi edinmesinin getirdiği ticari avantajlardan yararlanabilme
 • Müşteri memnuniyetinde ve müşteri sadakatinde artış sağlanması
 • Hata oranlarında, firelerde, yeniden işlemelerde azalma sağlanması
 • Kontrollerin etkin olarak yapılmasının sağlanması
 • Tedarikçilerin seçiminde, değerlendirilmesinde ve takibinde kolaylık sağlanması
 • İşletme içi yetki ve sorumlulukların tespitinde ve dağıtılmasında kolaylık sağlanması
 • İşletme faaliyetlerinin standartlaştırılmasını sağlayacak dokümantasyonun (altyapının) oluşturulması
 • Geçmişe yönelik kayıtların düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayacak altyapının oluşturulması
 • Veriler ve istatistiksel ölçümler doğrultusunda durum analizlerinin yapılabilmesi ve geleceğe yönelik kararlarda bu analiz sonuçlarının kullanılabilmesi
 • Kurumsallaşma standardizasyonunun sağlanması

Kıbrıs Postası'ndaki
Avertiss Exclusive
Emlak Acentesinin ISO 9001 Kalite Belgesi İle İlgili Haber
 

Kalite PolitikasıKalite Politikası
 

Girne OfisimizAvertiss Exclusive Emlak Acentesi - Girne - KKTC - KUZEY KIBRIS
Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Girne - KKTC - KUZEY KIBRIS

Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Girne - KKTC - KUZEY KIBRIS
Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Girne - KKTC - KUZEY KIBRIS

Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Girne - KKTC - KUZEY KIBRIS


 

Lefkoşa OfisimizAvertiss Exclusive Emlak Acentesi - Lefkoşa - KKTC - KUZEY KIBRIS
Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Lefkoşa - KKTC - KUZEY KIBRIS

Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Lefkoşa - KKTC - KUZEY KIBRIS
Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Lefkoşa - KKTC - KUZEY KIBRIS

Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Lefkoşa - KKTC - KUZEY KIBRIS
Avertiss Exclusive Emlak Acentesi - Lefkoşa - KKTC - KUZEY KIBRISAna Sayfa | Emlak | Projeler | Hakkımızda | A Takımı | Proje Pazarlama | Kıbrıs'ta Yatırım | Kıbrıs'ta Yaşam | Sıkça Sorulan Sorular | Franchise | Kariyer | Haberler | Portföy Fiyatlama | İletişim | ENGLISH