KAYIT OL EMLAK UYARILARI İÇİN

Avertiss Exclusive Real Estate

Hakkımızda

Avertiss Real Estate Ltd. 17 yıla aşkın Kıbrıs Emlak Sektörü tecrübesiyle Kuzey Kıbrıs Emlak piyasasında faaliyet gösteren Emlak Brokerı ve Kıbrıs Emlak Yatırımcısı Dengiz Kürşat tarafından 2015 yılında kurulmuş Kuzey Kıbrıs’ın ilk Kurumsal Emlak Pazarlama Franchise’idir.


Avertiss Emlak Acentesi kuruluşundan sonra çok kısa bir sürede Kuzey Kıbrıs Emlak piyasasında örnek gösterilecek bir büyüme göstermiştir. Avertiss Real Estates kuruluşundan hemen sonra, Kıbrıs Türk Emlakcılar Birliğine üye olup Kıbrıs Emlakcılık Lisansı almasına muteakip oldu ve 2017 yılında Kuzey Kıbrıs’ın ilk ISO9001 belgesini almaya hak kazanıp Kuzey Kıbrıs Emlak Acentesi olmuştur.


2018 yılından itibaren ise Girne Emlak piyasasındaki faaliyet alanını Kuzey Kıbrıs’ın tamamına yayarak Lefkoşa Emlak, İskele Emlak, Mağusa Emlak ve Lefke Emlak bölgelerinde de faaliyete geçmiştir.  


Kuzey Kıbrıs Emlak piyasasını sadece iç pazar ve Turkiye’de pazarlamakla da yetinmeyen Avertiss Emlak, kurduğu işbirlikleri sayesinde İngiltere, Rusya, Ukrayna ve Israil pazarlarında da Kuzey Kıbrıs’tan Emlak pazarlaması yapabilmektedir. 


Kıbrıs Emlak şartlarına uygun uluslararası standartlarda emlak danışman eğitimlerini de kendi çatısı altinda verebilen Avertiss Real Estate. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gayrimenkul piyasası şartlarını en doğru şekilde analiz ederken, Kıbrıs Emlak Pazarlama çalışmalarını uluslararası platforma taşımayı bilmiştir.


Yine Avertiss Gayrimenkul Danışmanlık, Kuzey Kıbrıs’ta Emlak Pazarlaması konusunda en güncel dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlama yöntemleri uygulayarak Kuzey Kıbrıs Emlak ürünlerini operasyonel olduğu tüm ülkelerde pazarlayabilmektedir.


Avertiss Real Estate’te hedefimiz Kuzey Kıbrıs’ta her bölgede arsa, arazi, ticari, konut ve lüks konut’ta dahil olmak üzere emlak pazarlama, emlak satışı ve emlak kiralaması hizmeti verebilecek bir Emlak Şirketi yapısına sahip olmaktır. Bunun için sistemimizi bu hedef doğrultusunda dizayn edip Kuzey Kıbrıs’ın doğru noktalarında emlak danışmanlık ofisleri açmaya devam etmekteyiz.


Kıbrıs’ta Emlak Danışmalarına sunduğumuz Klasik %66 Hizmet Bedeli Paylaşımı Sistemimize ilaveten yenilikçi ve önü açık %73 Gold ve %80 Platinum Paylaşım sistemlerimiz ile Kıbrıs Emlak sektöründeki en kalifiye Kıbrıs Gayrimenkul Danışmanlarının ihtiyaçlarına hitap edebilmekteyiz. Kuzey Kıbrıs Emlak Piyasasında buna ek olarak’ %100 Broker ve network desteği, Avertiss Jump Start Emlak Uzmanı Eğitim Programları ve Dijital Ofis gibi yenilikçi sistemlerimiz sayesinde bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Emlak sektörünün en çok bilinen ve takip edilen emlak markalarından biri haline gelmiş durumdayız. 


Avertiss Real Estate KKTC’ye ek olarak gerek Türkiye Cumhuriyeti gerekse Güney Kıbrıs’ta markalaşmasını tamamlamış ve tescillenmiştir.


Misyon


Avertiss Kıbrıs Emlak Şirketinin misyonundan bahsederken şirketin kuruluş amacından bahsetmemiz gerekir. Avertiss Gayrimenkul Danışmanlık, Kuzey Kıbrıs’ta Emlak Acentesi alt yapısı, teknolojisi, sunduğu emlak hizmetleri, çalışma prensipleri, müşteri yönetimi ve memnuniyeti ile Dünya standarlarında hatta bunun bile ötesine geçebilecek bir Kuzey Kıbrıs Emlak Markası yaratılabileceğini gösterebilmek üzere kurulmuştur.


Misyonumuz Kıbrıs Emlak Danışmanlık Pazarlama ve Yatırım alanında, sektöre yenilik kazandırarak geliştiren, dünyadaki güncel trend ve teknolojileri yakından takip ederek bunu Kuzey Kıbrıs’ın yerel parametreleri doğrultusunda en etkili şekilde uyarlayan, müşteri memnuniyeti ile fark yaratan bir Kıbrıslı Emlak Markası yaratmaktır. Avertiss markasını sadece Kıbrıs’ta değil uluslararası ölçekte de başarılara sahip olacak bir marka olarak konumlandırmaktır.


Vizyon Avertiss Real Estate Ltd. olarak Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul sektörünün Emlak Pazarlama, Emlak Yönetimi, Emlak Değerlendirmesi, Fizibilite ve tüm yardımcı alt alanları da dahil olmak üzere A'dan Z'ye en güncel ve kapsamlı eğitimlerini veren Kuzey Kıbrıs’ın Emlak sektöründe en değerli markasını yaratmak ve bu markamızın uluslararası arenada da başarılı olmasını sağlamak.


“Think Global act Local” prensibini doğru şekilde emlak sektöründe uygulayabilmek ve bu doğrultuda pazarlama konusunda her zaman en son teknoloji, gelişme ve yöntemleri takip ederken bunları en doğru şekilde Kuzey Kıbrıs Gayrimenkul piyasasına adapte etmek ve en etkili sonucu alacak yöntemleri kullanmak.


ISO 9001:2015 Kalite Belgemiz
Avertiss Real Estate Ltd Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ISO 9001 belgesi almaya hak kazanan ilk emlak firması oldu.


ISO9001:2015 yolculuğu Şubat 2016’da başladı. Şirket direktörü Dengiz Kürşat’ın uluslar arası standartlarda bir yönetim sistemi üzerinde durduğundan dolayı ISO9001’in yeni versiyonu ile ilgili çalışma başlatıldı.


ISO 9001’in risk yönetimini de içeren 2015 revizyonu üzerinde gerek elektronik gerekse insan kaynağı olarak ciddi süreçlerden geçip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistem hazırladık. Önce dokümantasyon kontrolü ve denetimi, arkasından da uygulama denetimini geçip belgeyi almaya hak kazandık.


“EMLAK SEKTÖRÜNDE ISO9001:2015 ALMAYA HAK KAZANAN İLK FİRMAYIZ”


ISO 9001’in kuruluşlara sürekli bir iyileştirme mekanizması ve disiplin kazandırması ve ISO 9001 belgeli bir kuruluş olarak Avertiss Exclusive’in her problem bir iyileştirme fırsatı olarak görülür mentalitesinde ilerlemesini sağlamaktadır.


“PROBLEMİN BİR DAHA TEKRARLANMAMASINI SAĞLAMAK, ÇÖZÜMÜNDEN DAHA ÖNEMLİDİR”


•    Çalışanların kalite bilincinde artış sağlanması


•    İşletmenin piyasa itibarında artış sağlanması (prestij)


•    Pazarlama faaliyetlerinde rakiplerden farklılık sağlanması


•    İşletmenin uluslararası geçerliliğe sahip bir kalite belgesi edinmesinin getirdiği ticari avantajlardan yararlanabilme


•    Müşteri memnuniyetinde ve müşteri sadakatinde artış sağlanması


•    Hata oranlarında, firelerde, yeniden işlemelerde azalma sağlanması


•    Kontrollerin etkin olarak yapılmasının sağlanması


•    Tedarikçilerin seçiminde, değerlendirilmesinde ve takibinde kolaylık sağlanması


•    İşletme içi yetki ve sorumlulukların tespitinde ve dağıtılmasında kolaylık sağlanması


•    İşletme faaliyetlerinin standartlaştırılmasını sağlayacak dokümantasyonun (altyapının) oluşturulması


•    Geçmişe yönelik kayıtların düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayacak altyapının oluşturulması


•    Veriler ve istatistiksel ölçümler doğrultusunda durum analizlerinin yapılabilmesi ve geleceğe yönelik kararlarda bu analiz sonuçlarının kullanılabilmesi


Kurumsallaşma standardizasyonunun sağlanması.