KAYIT OL EMLAK UYARILARI İÇİN

Avertiss Exclusive Real Estate

İnceleme Gezisi


Avertiss’in sunduğu inceleme gezisi ile yurt dışı gayrimenkul alımınız daha kolay, hesaplı, hayat tarzınızı, tatillerinizi daha zevkli kılmaya bir adim daha yakinsiniz.

Avertiss in sağladığı  bu inceleme gezisi  sizlere Kuzey Kıbrıs ın güzelliklerni görme aynı zamanda bütcenize ve ihtiyacınıza uygun emlak ları inceleme firsatı sunuyor. Bu servisin güzel yani ve benzerlerinden farkı, yalniz 1-2 proje değil Kuzey Kıbrıs genelindeki kişisel ihtiyaç ve bütcenize uygun tüm projeleri  görme firsatı sağlamasıdır. 2 kişi için organize edilebilen bu inceleme gezisi 3 gün sürüp 17 yıllık emlak tecrübemizden en verimli şekilde yararlanmanızı ve birbirinden farklı projelerin  ödeme planlarını yerinde görmenizi mümkün kılacaktır.

Aynı zamanda bu inceleme gezisi size Kuzey Kıbrısı tanıtacak ve size göre olup olmadığını anlamanızada yardımcı olacaktır. Avertiss olarak (Ercan, Larnaka ve Baf) havaalanlarına gidiş ve geliş transferlerinizi biz karşılıyoruz. Üstelik, bizden gayrimenkul (ev) aldığınız taktirde bu gezi için yapmış olduğunuz uçak ve otel masraflarınızı size geri iyade ediyoruz.

 

Peki bu geziyi nasıl planlıyoruz:

- Sunacağımız uçuş tavsiyesiyle size en uygun uçak biletini rezerve edebilirsiniz. Ucuş masrafları ziyaretçilerin sorumluluğundadır ve fiyatları sezona göre değişiklik gösterebilir.

- Ücretsiz havaalanı transferleri sağlıyoruz.

-İhtiyacınıza göre otel tavsiye servisi sunuyoruz.

-Gayrimenkul satın alma durmunuzda 3 günlük otel ve uçak masraflarınızı size geri iyade ediyoruz.

-3 günlük inceleme gezisi: gayrimenkul danışmanımızla birlikte sizleri otelinizden alıp ihtiyacınıza uygun olan projelere götürüyoruz.

-İhtiyacınız doğrultusunda isteğinize uygun araba kiralama servisi sağlıyoruz.

Bu inceleme gezisinin bir diğer önemli tarafı ise, satın alma baskısı olmadan Kuzey Kıbrıs emlak piyasasını size özel projeleri gezerek bilgi sahibi olma şansını yakalamanız.  


Eğer Satın Almaktan vazgeçerseniz;

Tecrübeli ve Profesyonel şekilde organize edilmiş bir gayrimenkul inceleme gezisine katılmış olacaksınız. Bu detaylı gezi size satin alma ve almama  konusunda doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır ve size en uygun gayrimenkulu bulamanızı sağlaycaktır.

Daha fazla bilgi rezervasyon ve musait tarihler için bize aşağdaki email adresinden ulaşabilirisiniz.

[email protected]   

 

Genel Talep