Avertiss Exclusive Emlak Acentesi, Girne, KIBRIS / KKTC
ENGLISH

Koordinatörler



Dengiz Kürşat

Broker

dengiz@dengizkursat.com
+9 0533 851 23 23

Mesaj Gönder

Esra Sezgin

Ofis Koordinatörü

esra@avertiss.com
+90 533 872 02 79

Mesaj Gönder


Danışmanlar



Cem Zeynelabidin

Emlak Danışmanı

cem@avertiss.com
+9 0548 855 77 04

Mesaj Gönder

Ahmet Kırıcı

Emlak Danışmanı

ahmetk@avertiss.com
+9 0548 865 15 55

Mesaj Gönder

Nagihan Ok

Emlak Danışmanı

nagihan@avertiss.com
+9 0548 823 96 10

Mesaj Gönder

Kiraz Doğaner Gölcük

Emlak Danışmanı

kiraz@avertiss.com
‭+9 0533 826 21 09‬

Mesaj Gönder

Buse Koşucu

Emlak Danışmanı

buse@avertiss.com
+9 0533 847 50 56

Mesaj Gönder

Berna Zorlu

Emlak Danışmanı

berna@avertiss.com
+9 0533 820 2122

Mesaj Gönder

Hunter James Ruzicka

Emlak Danışmanı

hunter@avertiss.com
+9 0533 883 0525

Mesaj Gönder

Sevya Turmen

Emlak Danışmanı

sevya@avertiss.com
+9 0533 834 92 00

Mesaj Gönder

Dengiz Kürşat

Emlak Danışmanı

dengiz@dengizkursat.com
+9 0533 851 23 23

Mesaj Gönder

Mustafa Soykan

Emlak Danışmanı

mustafa@avertiss.com
+9 0533 865 70 75

Mesaj Gönder

Özgen Görgüner

Emlak Danışmanı

ozgen@avertiss.com
+9 0542 851 50 99

Mesaj Gönder

Oluç Okut

Emlak Danışmanı

oluc@avertiss.com
+9 0533 846 55 33

Mesaj Gönder

Evrim Benzetsel

Emlak Danışmanı

evrim@avertiss.com
+9 0542 855 99 65

Mesaj Gönder

Özel Dumancı

Emlak Danışmanı

ozel@avertiss.com
+9 0533 834 31 86

Mesaj Gönder

Taçam Sançar

Emlak Danışmanı

tacam@avertiss.com
+9 0542 859 11 45

Mesaj Gönder

Alper Haliloğlu

Emlak Danışmanı

alper@avertiss.com
+9 0548 849 48 48

Mesaj Gönder

Erhan Sevgin

Emlak Danışmanı

erhans@avertiss.com
+9 0533 861 07 23

Mesaj Gönder

Hüseyin Çelik

Emlak Danışmanı

huseyin@avertiss.com
+9 0533 8205426

Mesaj Gönder

Evrim Eyyubi

Emlak Danışmanı

evrim.eyyubi@avertiss.com
+9 0533 845 61 32

Mesaj Gönder

Pınar Remzi

Emlak Danışmanı

pinar@avertiss.com
+9 0533 8395080

Mesaj Gönder

Dündar Polili

Emlak Danışmanı

dundar@avertiss.com
+9 0533 833 43 53

Mesaj Gönder

Rasim Enar

Emlak Danışmanı

rasim@avertiss.com
+9 0533 859 31 67

Mesaj Gönder

Cemaliye Ahmet Mismil

Emlak Danışmanı

cemaliye@avertiss.com
+9 0548 870 81 92

Mesaj Gönder

Emir Öncülay

Emlak Danışmanı

emir@avertiss.com
+9 0533 866 60 00

Mesaj Gönder













Ana Sayfa | Emlak | Projeler | Hakkımızda | A Takımı | Proje Pazarlama | Kıbrıs'ta Yatırım | Kıbrıs'ta Yaşam | Sıkça Sorulan Sorular | Franchise | Kariyer | Haberler | Portföy Fiyatlama | İletişim | ENGLISH